Prawnik Rybnik. Moja Kancelaria Adwokacka działa na śląskim rynku prawniczym. Świadczę kompleksową obsługę prawną firm i przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w szeregu kancelarii pozwala mi w szczególności zajmować się obsługą przedsiębiorstw oraz pomoc przy prowadzeniu każdej formy działalności gospodarczej. Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Głównym celem, który realizuje w swojej pracy, jest najwyższy poziom merytoryczny oferowanych usług prawnych zgodny z zasadami obowiązującymi w samorządzie adwokackim. Wiedza teoretyczna, doświadczenie, terminowość oraz dbałość o interesy moich klientów są gwarancją redukcji czasu i kosztów oraz zadowolenia z realizacji powierzonych mi spraw.

Edukację prawniczą rozpocząłem na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji. W branży jestem od IV roku studiów kiedy to podjąłem pracę w szeregu kancelarii na terenie województwa Śląskiego. W czasie odbywania aplikacji adwokackiej odbyłem szereg praktyk zawodowych w sądach powszechnych i jednostkach prokuratury na obszarze działania apelacji katowickiej. W trakcie trwania aplikacji adwokackiej uczestniczyłem w cotygodniowych szkoleniach organizowanych przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach oraz dodatkowych szkoleniach tematycznych. Dzięki odbyciu aplikacji w pięciu różnych Kancelariach Adwokackich mogłem zapoznać się z wieloma różnymi sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego oraz administracyjnego i handlowego. W czasie odbywania aplikacji współpracowałem również z wieloma innymi Kancelariami z terenu całego kraju.
Szeroka praktyka tychże kancelarii pomogła mi w zdobyciu doświadczenia w reprezentowaniu klientów przed Sądami, Prokuraturami oraz organami administracji publicznej.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia, dostosowywanie obsługi prawnej do potrzeb i wymagań klientów.

Dane kontaktowe

Kościelna 15
44-200 Rybnik
j.pajak.rybnik@gmail.com

Tel: 601 591 645

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:30-18:30
Wtorek: 8:30-16:30
Środa: 8:30-18:30
Czwartek: 8:30-16:30
Piątek: 8:30-16:30
prawnik rybnik

Formularz kontaktowyInformujemy, że dane pozyskane z formularza będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te nie będą przetwarzane w innych celach, nie będą przekazywane innym podmiotom, nie będą przechowywane. Podanie danych jest dobrowolne a wysłanie formularza oznacza akceptację zgody na ich przetworzenie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.